• Wpisów:599
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:13 dni temu
  • Licznik odwiedzin:56 057 / 2858 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Przecież są w życiu relacje wyjątkowe, niekoniecznie związane z miłością. Spotykasz kogoś na swojej drodze i magnetyczna siła przyciąga was do siebie. Jakbyście porozumiewali się na innym poziomie świadomości czy wrażliwości, niż reszta świata. Taka osoba bardzo dobrze wie co czujesz bez Twoich zbędnych słów, wystarczy że spojrzy ci w oczy. Daje ci poczucie bezpieczeństwa, chroni cię. Taki właśnie był..
Był niczym mój Anioł, chciał odmienić moje życie, wyprowadzić mnie
z marazmu i otępienia, dać mi nowy początek. Pokazywał mi jak rozwijać skrzydła, trzymając mnie przy tym za rękę, dopóki nie będę potrafiła sama wzbić się w przestworza. A ja zastanawiałam się jak to się właściwie stało, że zbieżność kilku całkowicie przypadkowych zdarzeń spowodowała, że spotkałam na swojej drodze tak wyjątkowego człowieka. I mam w sobie
tą pewność, że nawet jeśli kiedyś pewnego dnia nasze drogi się rozejdą,
to i tak odnajdziemy się ponownie. Bo od takich ludzi nie da się odejść, nawet trzymając się od nich z daleka. Przeznaczenia przecież nie da się oszukać..
 

 
"Zawsze coś będzie łączyło ludzi, którzy choć przez chwilę byli ze sobą szczęśliwi.."
 

 
Może pewnym rzeczom lepiej byłoby nigdy nie pozwolić się wydarzyć.. Pozwolić im pozostać ulotnym wyobrażeniem, które wyrosło na gruncie fascynacji słowem i sekretnych spojrzeń, bez szansy prawdziwego spełnienia. Niczym na wpół zapomniany sen..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Mówią, że życie to jest to, co cię spotyka, gdy planujesz coś innego.
— Richard Paul Evans
 

 
Chyba nigdy nie jest za późno i na nic nie jest za późno, kiedy w grę wchodzi człowiek. Nawet tego, który odszedł, można dogonić..
 

 
Nie ważne ile razy runęło twoje niebo.
By odnaleźć nowy początek, wystarczy ruszyć z miejsca.
 

 
Widzisz, to można czuć, ale nie można tego zrozumieć. Więc możesz tylko za tym biec, dopóki nie skonasz. Bo przecież jeśli idziesz gdzieś nocą i jest ciemno i wietrznie, a ty widzisz jakiś płomień w ludzkiej ręce, to nie myślisz o tym, aby go zgasić, ale po prostu idziesz za tym tak długo, jak ten płomień się pali. Bo tylko wtedy, jeśli czujesz coś, co czyni Cię szczęśliwym, wiesz że idziesz we właściwym kierunku..
 

 
Życie co jakiś czas podaruje ci cudowną chwilę. Naciesz się nią.
 

 
Pragnęłam wracać do miejsc, które się nie zmieniają. Żeby wszystko czekało na mnie jak zastygłe. Chciałam powracać do dawnych uczuć,
do tych samych uderzeń serca. Nigdy się to nie udawało, ale zawsze próbowałam..
 

 
Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w niewłaściwej historii, to odejdź.
Masz prawo do odejścia z każdej historii, w której się nie odnajdujesz.
Masz prawo do odejścia z każdej historii, w której siebie nie kochasz.
Masz prawo wyjechać z miasta, które gasi twoje wewnętrzne światło, zamiast sprawiać, że będziesz świecić jeszcze jaśniej. Masz prawo spakować wszystkie swoje manatki i zacząć od nowa gdzieś indziej.
Masz prawo zatrzymać się, rozejrzeć dookoła i zastanowić się, czy twoje życie zmierza we właściwym kierunku. Masz prawo zdefiniować swoje własne szczęście. Pamiętaj, życie jest po to, by je przeżywać i kiedy dostajesz szansę, aby doświadczać niesamowitych rzeczy, nie istnieje
ani jeden powód na tym świecie, by powiedzieć nie..
 

 
Tęsknota na zawsze zostanie schowana w twojej dłoni, skulona jak pisklę
o skrzydłach zbyt wątłych by odfrunąć.. Nie karm jej proszę, nie głaszcz..
Daj sercu wyschnąć..
 

 
Bo wszystko zaczyna się w głowie. W głowie staje się to, co najpiękniejsze
i to, co niepojęte, to, czego chce się dotykać o każdym poranku i o każdej nocy. To miłość. Miłość w głowie się staje i pachnie tak nieprzytomnie, że odurza serce, narkotyzuje usta, nie pozwala myśleć, nie pozwala oddalić się do rzeczywistości. Miłość. To przez miłość ludzie szaleją, tracą zmysły. To miłość nas uskrzydla, wynosi na wyżyny, każe nam lecieć i obejmować przestrzenie. To się po prostu zdarza. Tak samo z siebie. Wtedy kiedy tego nie wyczekujesz, nie szukasz. I tak naprawdę sam nie wiesz kiedy to się właściwie zaczęło..
 

 
Kiedy lecisz samolotem, dostajesz wyraźną instrukcję, żeby w razie potrzeby najpierw założyć maskę sobie, a dopiero potem innym, którzy mogą potrzebować pomocy. To jest jedna z najlepszych życiowych porad. Nie pomożesz nikomu, jeśli samemu nie jesteś w pełni sił..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
I z pewnych powodów,
zdarzyliśmy się
sobie..
 

 
"Chyba nikt Jej nigdy tego nie powiedział. Że nie jest po to, żeby wciąż
od niej czegoś chcieć. Bo każdy z nich od niej czegoś chciał. Na mnie się otworzyła, bo ja niczego nie chciałem, niczego nie oczekiwałem.."
 

 
Być może nie istnieje żaden inny rodzaj intymności, mogący konkurować
z dwoma spojrzeniami, które spotykają się z nieugiętym zdecydowaniem,
i które całkiem po prostu nie godzą się na oderwanie od siebie..
 

 
Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy,
jak bliscy są odnalezienia swojej wymarzonej przystani, kiedy się poddali..
 

 
"Wiesz, co pomyślałem na twój widok? Ona będzie walczyć o nas."
 

 
Wiesz, ktoś mi kiedyś powiedział, że jak zaczyna się w nas rodzić jakieś uczucie to możemy z tym walczyć, wzbraniać się, ale już nigdy nie będzie tak jak wcześniej. Już za późno, by ponownie stawiać mur, który właśnie runął, a miał ochraniać twoje serce. To się po prostu stało. Nie ma już odwrotu. Jednak to do ciebie należy decyzja co z tym zrobisz...
 

 
I znowu się na to nabrałaś dziewczynko. Taka duża dziewczynka, a taka naiwna. Przecież miłe słowa nic nie znaczą. To, że on Ci powie, że jesteś piękna i wyjątkowa, i że chce się z Tobą spotykać i robić te wszystkie rzeczy, które robią ludzie na randkach, to jeszcze przecież o niczym nie świadczy. Potem nagle przestaje się odzywać, a Ty zostajesz z tymi słowami i z dziurą jak po kuli w klatce piersiowej. I musisz je w sobie zakopać, włożyć pod podszewkę. Musisz być dużą dziewczynką. Taką, która wie, że słowa to nadal tylko słowa..
  • awatar kruk55: słowa mają magiczną moc - ale to zależy od odbiorcy https://www.youtube.com/watch?v=gx3dWVHHuK4
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›