• Wpisów:599
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:14 dni temu
  • Licznik odwiedzin:56 059 / 2859 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wiesz... kiedyś, pewnego dnia, poznam innego mężczyznę. Bez wahania pójdę za Nim, paląc się ze wstydu na myśl, o tym jak głupio marnowałam
z Tobą swój czas. Zobaczę w Nim sens wielu lat czekania, ujrzę w końcu
te dłonie, usta i oczy, które wypatrywałam ciągle w tłumie. Co prawda nie będzie tą moją pierwszą szaleńczą miłością, którą byłeś Ty, ale będzie tą, przy której wszystkie inne staną się nieistotne..
 

 
- Czego ci brak? - Najbardziej chyba tego przekonania, że znowu Go zobaczę. Odkąd odszedł, żyłam z przekonaniem, że znowu Go zobaczę. Gdzieś tak niby przypadkiem, między ulicami, późną porą. A dziś wraz z odejściem tego pragnienia, poczułam się tak przeraźliwie pusta w środku. Jakby już nigdy nic, nie miało się wydarzyć..
  • awatar kruk55: Jeszcze wiele się może wydarzyć choć nie zawsze słońce świeci, nie wystarczy mocno chcieć i marzyć trzeba wybiec życiu na przeciw.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Kochała go, wiesz... Zrobiłaby dla niego wszystko. Są takie kobiety. Istnieje taka miłość. Aż w końcu dociera się do momentu, w którym serce zaczyna być jak przeciążona szalupa ratunkowa. Żeby nie zatonęła, wyrzuca się za burtę własną dumę, godność, szacunek dla samego siebie i niezależność. Zakochana kobieta przestaje zwracać uwagę na wiele rzeczy, nawet na to..
 

 
Podróżuje się po to, by pewnego dnia postawić walizki i powiedzieć:
"To tutaj."
 

 
Potrzebujesz jeszcze trochę czasu. Nie po to, żeby zrozumieć. Nie, żeby przemyśleć. Nie, żeby ponownie do tego wracać, analizować, gubić się gdzieś między słowami. Potrzebujesz czasu, żeby to wszystko zniknęło, żeby wyparowało, żeby przestało być ważne, istotne, jakiekolwiek. Jeszcze trochę czasu, zaufaj mi. Odnajdziesz siebie, wypełnisz pustkę, zaczniesz żyć, a wtedy nic nie będzie takie samo. Już nigdy nie będzie tak, jak kiedyś..
 

 
Czekałam, ale Ty się już o tym nie dowiesz...
 

 
I kiedy w końcu myślałam, że najgorsze mam za sobą, a wszyscy dookoła byli przekonani, że się już pozbierałam, On niespodziewanie wrócił.
I to właśnie wtedy moje serce pękło o ten jeden raz za dużo..
  • awatar BannedLove: To znaczy, że jeszcze się z niego nie wyleczylas:( ale z czasem będzie łatwiej.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Po prostu z czasem pogodziłam się z faktem, że On już zawsze będzie częścią mnie. Przestałam z tym walczyć i na siłę próbować wymazać Go
z serca. Kiedyś był całym moim światem, kiedyś wszystkie moje uczucia skupiały się na nim, kiedyś miałam być matką jego dzieci i mieliśmy się nigdy nie rozstawać. To, że wyszło inaczej, nie oznacza, że zapomnę. Nie.
W myślach będę opiekowała się Nim, pomimo i wbrew wszystkiemu.
Będę się o Niego troszczyć zawsze, kochając kogoś innego..
 

 
"Zrozumiałam, że gdy się raz odejdzie, nie ma już prawdziwego powrotu.. "
 

 
Dziś mi wstyd za to, ile czasu na Ciebie zmarnowałam. Poświęciłam tak wiele energii na kochanie Cię, że ledwo starczyło, aby żyć teraz samotnie. Nie mam pretensji do Ciebie. Jak mogę nienawidzić kogoś, kto po prostu nie ma serca? Wstyd mi za to, ile razy spalałam się w tej miłości. Pchałam się jak ćma do ognia, a potem płakałam, że boli. Musiało boleć, musiało parzyć, abym w końcu zdecydowała się uciec. Musiałam umrzeć, żeby przekonać się jak niewiele jesteś wart..
 

 
Czasami jeszcze szukam Cię w nieodebranych połączeniach..
 

 
Duma nie pozwoli nam już tego naprawić. Zbyt wiele się wydarzyło. Teraz łatwiej jest udawać, że tego właśnie chcemy. Że ty i ja, że nie ma i nigdy nas nie było. Nie pokazywać emocji i zagłuszać odgłos łamanego serca, bo przynajmniej nie trzeba się tłumaczyć, że oto miałam w sobie jakąś miłość. I nikt nie dowie się, że umieram przez to po raz setny. Tęsknie,
ale przecież nie wolno Ci tego wiedzieć..
 

 
Przyzwyczajasz się do człowieka, a on co?
Wysiada na następnym przystanku..
 

 
Opowiedzieć ci o Nim? O tym jak pierwszy raz w życiu pokochałam?
Jak uwielbiałam z Nim rozmawiać, śmiać się, rozbierać się przed Nim? Opowiedzieć ci ciąg dalszy o tym jak zdominowała nas rzeczywistość?
O tym jak z dnia na dzień w zetknięciu z nią traciliśmy zaufanie i bliskość?
O tym jak boli, gdy bliska osoba cię zawodzi? Gdy nie myśli o drobiazgach, nie poszerza dla Ciebie drogi, nie nakrywa dla Ciebie do stołu. Gdy nie dostrzega cię, kiedy przed Nim stoisz. Gdy wybiera Cię z przyzwyczajenia,
a nie pożądania. Lekceważy Cię rano, wykorzystuję w nocy. Wypowiada Twoje imię, nie słysząc go, w przekonaniu, że jesteś Jego własnością. Opowiedzieć Ci o tym, jak to jest tęsknić za kimś, kogo się nienawidzi? Tęsknić, ale nie chcieć, by wrócił do naszego życia? Chodź opowiem ci. Weź tylko wódkę, bez niej się rozpadnę..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Dlatego odeszłam. Bo pragnęłam latać, a przy Tobie trzepotałam się tylko
jak motyl z uszkodzonymi skrzydłami.."
 

 
Tamta jesień, to miał być ostatni raz, pamiętasz? Nie miało być nikogo innego, bo nie chciałaś kolejny raz cierpieć. Tamta jesień to wspomnienie bólu, nieprzespanych nocy, wszystkich wylanych łez. Wiesz, minął już rok. Dawno temu otarłaś mokre policzki i zaczęłaś się uśmiechać. Tamtej jesieni nie sądziłaś, że może być jeszcze dobrze, prawda? Byłaś niczym drzewo, które umiera tracąc wszystkie swoje liście. Wprawdzie potem nadejdzie wiosna i ono zakwitnie znowu, ale skąd może o tym wiedzieć. Dla drzew na pewno każda jesień jest ostatnia..
  • awatar BannedLove: Tak jak dla ludzi każda miłość jest tą ostatnią.;(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Miłość bowiem żąda odrobiny przyszłości, a myśmy mieli tylko chwile."
 

 
Wiesz, w dalszym ciągu żyje z tym poczuciem upokorzenia i wstydu.
Z przekonaniem, że nie wszystkie miłości są na tyle atrakcyjne, by było warto je wspominać. Ze świadomością, że po pewnym czasie własne
i cudze słowa tracą na wartości, a ukochane niegdyś objęcia nie dają
już ukojenia. Dziś patrząc na wszystko z perspektywy czasu i bez klapek
na oczach przyznaje ci rację. W końcu zawsze twierdziłeś, że zakochana kobieta staje się marionetką w rękach mężczyzny. Tak też było ze mną.
Do czasu kiedy zrozumiałam, jak to jest nienawidzić z miłości..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Uwierz, pustka z czasem okaże się Twoim najlepszym wyborem.
Lepszym niż trwanie w relacji bez przyszłości. Ona z czasem wszystko wynagradza. Zazwyczaj wynagradza odpowiednim człowiekiem przy boku..
  • awatar BannedLove: Pustka zawsze jest lepsza niż związek z niewłaściwą osobą :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
“Czasami upadek Cię zabija.
A czasami, gdy spadasz, zaczynasz lecieć.”
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Tak wiele się zmieniło od tamtej jesieni.. Pamiętasz?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Spotkajmy się jeszcze kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w sercu w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Wrócimy do momentu,
w którym wszystko się zaczęło, bo dziś już tylko to chciałabym pamiętać. Tego wszystkiego, co nadeszło potem, już od dawna próbuje się wyrzec. Przyjdź, powspominamy dawne czasy, gdy jeszcze Cię kochałam..
  • awatar Keight: Aż mnie za serce ścisnęło. I cząstka mnie tak bardzo się cieszy że do tego spotkania nie dojdzie.
  • awatar Don't Forget.: Eh..
  • awatar Hachie: Piękne, ale i bardzo smutne...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Bez względu na to, jak źle jest w danym momencie, to tylko moment..